My Career Challenge

Z nami znajdziesz nową pracę i rozwiniesz się jako lider

Góry dają wolność, możliwość spojrzenia poza horyzont, ale też człowiek może góry przenosić.

Stać Cię na rezygnację z tej przygody czy ruszysz z nami z miejsca?


Godziny
Minuty
Sekundy

Ta kursowyprawa jest dla Ciebie:

Co gwarantujemy?

Harmonogram kursowyprawy

Joanna Majerska Human House

Ile zapłaciłbyś za zmianę swojej obecnej sytuacji ?

My Career Challenge

Kurs online rozwoju kariery dla Menedżerów
377
188,50 zł przez 24 h z kodem promocyjnym
  • Intro - Poszukiwanie pracy to projekt
  • Dziennik z wyprawy (25 stron)
  • 7 modułów kursu
  • 60 praktycznych ćwiczeń
  • Nagrania video ze wskazówkami
  • Mój rozwój jako lidera
  • Konsultacja mailowa na wybrany temat
PROMOCJA 24 h

Klienci o Human House


FAQ

Zmiana pracy czy przekwalifikowanie to proces, który trwa od 1 miesiąca nawet do kilku lat. Celem udziału w kursie jest skrócenie go do minimum. Z naszego doświadczenia wynika, że przeciętny czas od początku kursu do zmiany pracy, to około 2-3 miesiące. 

Z platformą kursową pracujesz w swoim tempie i masz do niej dostęp przez rok.

Konsultacja mailowa jest ważna przez 3 miesiące.

O nas

Joanna-majerska

JOANNA MAJERSKA

Absolwentka Politologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SWPS w Warszawie, a także Akademii Coachingu The Sparring Partners oraz Szkoły Coachów Meritum (ACTP ICF).

Certyfikowany konsultant Profile XT oraz PAPI. Ekspert i menedżer HR z ponad 14-letnim doświadczeniem w zakresie całego cyklu życia pracownika od employer brandingu, candidate experience, poprzez rekrutację i onboarding, promocję i awanse, szkolenia i rozwój aż po outplacement.

Doświadczenie zawodowe zdobywała jako Senior HRBP i Talent Acquisition Manager w branży farmaceutycznej i medycznej, IT i SSC. Satysfakcję zawodową czerpie z coachingu kariery i projektowania rozwiązań dla firm.

Miłośniczka podróży i gór: wspólnie z mężem podróżowała przez pół roku po Azji Południowo-Wschodniej, a także zdobyła Koronę Gór Polski.

Bliskie jest jej motto A. Doby: „Zawsze trzeba mieć marzenia, zamieniać je w plany, ale później nie wpadać w pułapkę i nie szukać usprawiedliwień, dlaczego nie mogę czegoś zrobić”.

MONIKA BEZ

Absolwentka: Psychologii Klinicznej Uniwersytetu Gdańskiego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na SWPS  oraz Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Dyplomowany oraz certyfikowany coach mocnych stron Strengths Community, pracujący z klientami w oparciu o wyniki testów talentów Gallupa. Posiada międzynarodowy certyfikat praktyka PRISM Brain Mapping oraz Extended DISC

Od 2007 roku związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Współtworzyła i wdrażała: systemy kompetencji, ocenę okresową, programy rozwojowe.  Prowadziła: szkolenia, warsztaty oraz developmenty.

Od 2013 roku prowadzi indywidualne i zespołowe procesy coachingowe. Buduje porozumienie w organizacjach. Wspiera ludzi w rozwoju, aby mogli stawać się najlepszą wersją siebie.  Chętnie wykorzystuje w pracy myślenie wizualne. 

Prywatnie mama Michaliny i Poli, lubiąca przyrodę w każdej postaci, wszelkie aktywności fizyczne  (np. jogę, jazdę na nartach, kilkudniowe wypady rowerowe z namiotem, a od niedawna także morsowanie).

Monika-Bez

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursu, chciałbyś zobaczyć demo, napisz na joanna.majerska@humanhouse.pl lub zadzwoń 607537392