My K2 Career Challenge

Z nami znajdziesz nową pracę i zrealizujesz swój pomysł na siebie

Góry dają wolność, możliwość spojrzenia poza horyzont, ale też człowiek może góry przenosić.

Stać Cię na rezygnację z tej przygody czy ruszysz z nami z miejsca, w którym obecnie tkwisz?

Ten kurs dobiegł do końca.

Sprawdź dostępność na naszej stronie 


Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dla kogo jest ta wyprawa?

Co gwarantujemy?

Harmonogram wyprawy

Joanna Majerska Human House

Ile zapłaciłbyś za zmianę swojej obecnej sytuacji i odzyskanie radości z tego co robisz?

My K2 Career Challenge

Program Rozwoju Kariery dla Menedżerów
1800 zł 2 miesiące
  • Badanie talentów Gallupa
  • 7 cotygodniowych spotkań online
  • 9 nagrań video ze wskazówkami
  • 60 praktycznych ćwiczeń
  • Wsparcie w zamkniętej grupie na FB
  • Sesja z mentorem kariery
  • Sesja coachingowa
zakończony

Klienci o Human HouseNajczęściej zadawane pytania

Jeżeli po pierwszym tygodniu uznasz, że program nie spełnia Twoich wymagań, to możesz bez podawania przyczyny z niego zrezygnować i zwrócimy Ci całą kwotę za kurs.

Sam program trwa 2 miesiące, ale dostęp do części materiałów jest dożywotni. Do materiałów wideo gwarantujemy dostęp do końca 2021. Zmiana pracy czy przekwalifikowanie to proces, który trwa od 1 miesiąca nawet do kilku lat. Celem programu jest skrócenie go do minimum. Z naszego doświadczenia wynika, że przeciętny czas od pierwszej konsultacji do zmiany, to około 2-3 miesiące.

  1. Spotykamy się co środę online od 18.00 do 20.00 i pracujemy nad nowym tematem. Pierwsza godzina to szkolenie. Druga godzina to sesja pytań i odpowiedzi.
  2. Po spotkaniu przekazujemy ćwiczenia do samodzielnej pracy w ciągu danego tygodnia.
  3. Pomiędzy spotkaniami otrzymujecie wideo, które uzupełnia to nad czym pracowaliśmy w danym tygodniu.

Talenty Gallupa są to naturalne, preferowane przez nas wzorce myślenia, odczuwania i działania. Test Talentów Gallupa umożliwia odkrycie 5 głównych lub kolejności wszystkich 34 talentów. Sesje z coachem pomagają w zdobyciu umiejętności świadomego, celowego i produktywnego korzystania z talentów.

To metoda pracy z drugim człowiekiem, opierająca się na relacji, zaufaniu pomiędzy klientem i coachem.  Coach poprzez uważność, zaciekawienie, otwartość tworzy dla swojego klienta bezpieczną przestrzeń, w której klient poszukuje odpowiedzi na zadawane przez coacha pytania.

Coach koncentruje uwagę klienta na poszukiwaniu rozwiązań. Pytania podczas sesji umożliwiają klientowi zmianę perspektywy, poszerzenie świadomości, dodają energii, przez co łatwiej jest klientowi znaleźć rozwiązania. W trakcie procesu klient korzysta ze swoich wewnętrznych zasobów, które mogły wcześniej być nieuświadomione, niewykorzystywane.

Proces coachingowi wymaga od klienta dużego zaangażowania. W trakcie procesu klient rozwija nowe strategie myślenia i działania, które pomiędzy sesjami testuje, wdraża w życie. Prowadzi go to do osiągania obranych celów.