You are currently viewing Najlepszy prezent na Święta

Najlepszy prezent na Święta

Zbliża się czas gorączkowego poszukiwania świątecznych prezentów,  a już niedługo także podejmowania noworocznych postanowień.

Ten rok jest wyjątkowy.  Wielu spośród nas nie będzie miało okazji osobistego spotkania w gronie najbliższych, ani możliwości podróżowania w takiej przestrzeni, o jakiej byśmy marzyli. Dla wielu z nas ten czas wiąże się z niepewnością, stresem, widmem konieczności zmiany ścieżki zawodowej.

W tych okolicznościach coraz trudniej jest ucieszyć kogoś lub siebie prezentem. 

Wyobraź sobie prezent, dzięki któremu Twoje życie lub życie Twoich Bliskich nabierze innego koloru, dzięki któremu można odbyć podróż w głąb siebie oraz w przyszłość, dzięki któremu ktoś rozwinie swój potencjał, odkryje nowe możliwości, odnajdzie nową ścieżkę zawodową, poczuje się lepiej.

Mamy dla Ciebie propozycję właśnie takich prezentów, jakimi możesz obdarować bliskich lub… siebie samego.

Przygotowałyśmy dla Was 2 pomysły na wyjątkowy prezent. 

Badanie Talentów Gallupa plus sesja z coachem mocnych stron 

Talenty Gallupa są to naturalne, preferowane przez nas wzorce myślenia, odczuwania i działania.  Jeśli chcesz lepiej zrozumieć samego siebie, sposób w jaki funkcjonujesz, a przez to uzyskać większą skuteczność na polu osobistym lub zawodowym, skorzystaj z możliwości wykonania badania Talentów Gallupa i ich omówienia z coachem. Sesja pomoże Ci  w zrozumieniu oraz docenieniu własnych talentów, a także w zaplanowaniu ich dalszego rozwoju i produktywnym wykorzystaniu w życiu

Sesja trwa 90 minut

W przypadku, jeśli masz już raport dotyczący swoich talentów możesz wykupić samą sesję coachingową.

Badanie predyspozycji i preferencji zawodowych plus sesja z mentorem kariery

Jeśli szukasz zmiany w swoim życiu zawodowym, ale nie masz pewności, co chciałbyś  robić, albo wiesz co, ale nie wiesz jak zacząć, to z pewnością badanie preferencji zawodowych pomoże Ci odpowiedzieć na pierwsze pytanie, a sesja z mentorem kariery pomoże Ci to lepiej zrozumieć i przekuć w wygrywającą strategię rozwoju kariery.

Sesja trwa 60 minut,  a po spotkaniu otrzymasz narzędzie do przygotowania strategii i jej realizacji.

Wszystkie informacje znajdziecie w naszym sklepie.

MB